Придніпровський регіональний фонд підтримки підприємництва

Людина року Придніпров’я

Про конкурс

Загальні положення про організацію та проведення конкурсу

І  Загальні відомості

1. Дійсне положення визначає порядок організації і проведення щорічного конкурсу «Людина року Придніпров’я», «Підприємець року», Професіонал року» (далі - Конкурс).

2. Організатори Конкурсу - Придніпровський регіональний фонд підтримки підприємництва (далі - ПРФПП) спільно з Дніпропетровською Облдержадміністрацією (далі - ДОДА). Раніше створений, погоджений з ПРФПП та ДОДА, Організаційний комітет, здійснює загальне керівництво та організацію урочистих заходів Конкурсу.

3. Учасниками конкурсу є особи та підприємства з числа найбільш авторитетних та впливових державних та громадських діячів, а також провідних спеціалістів в конкретних професійних напрямках, компетентність, досвід та інтелектуальний потенціал яких найбільш сприяють об’єктивний оцінці ролі особистості в життєдіяльності Придніпров’я.

4. Основною метою Конкурсу є сприяння розвитку регіональних підприємств Придніпров’я, визначення та нагородження найкращих фахівців у відповідній галузі.

5. Завданнями Конкурсу є:

  • виявлення і заохочення кращих Учасників в представлених номінаціях;
  • рекламне просування передового досвіду у сферах виробництва, надання послуг, сприяння поширенню інформації про регіональних виробників товарів і послуг в Україні і за кордоном;    
  • стимулювання Учасників до подальшого вдосконалення професійних якостей;
  • підвищення ефективності використання інтелектуального та творчого потенціалу на користь регіону, та подальшого розповсюдження на території України.


II Порядок і терміни проведення конкурсу

1. Організаційний комітет конкурсу:

  • розробляє і затверджує конкурсну документацію;
  • організовує підготовку, проведення,  публікацію в засобах масової інформації матеріалів про конкурс,
  • приймає і реєструє заявки на участь в конкурсі (відповідальний секретар);
  • здійснює організаційно - технічне забезпечення конкурсу і церемонії нагородження переможців номінацій,
  • формує склад Конкурсної комісії за попередньою порадою та рекомендаціями з боку Дніпропетровської Облдержадміністрації,
  • узгоджує та затверджує склад Конкурсної Комісіїї

2. Конкурс проводиться за щорічно затвердженим номінаційним переліком. Визначення вичерпного переліку номінацій та подальше їх затвердження здійснюється рішенням Організаційного комітету.

3. Визначення лауреатів проводиться в кожній номінації на основі результатів розгляду заявок Конкурсною комісією та голосування, кожен з членів якої приймає рішення виходячи з власного внутрішнього переконання.

4. Затвердження лауреатів в кожній номінації здійснюється Організаційним Комітетом

5. Визначення претендентів на отримання нагороди в кожній номінації здійснюється Конкурсною комісією, за затвердженим номінаційним переліком. Всі бажаючі мають право прийняти участь в конкурсі, окрім членів Конкурсної комісії. Форма заявки довільна, зразок заявки можна отримати у Організаційного комітету, обов’язковою умовою є зазначення претендентом номінації, в якій лауреат бажає взяти участь

6. До заявки додається автобіографія претендента та, за бажанням,опис діяльності - у вільній формі.

7. Терміни проведення Конкурсу та дата церемонії нагородження лауреатів Конкурсу визначається окремим рішенням

8. Лауреати конкурсу нагороджуються почесними дипломами та пам’ятними відзнаками. Вручення ордену «Людина року Придніпров’я» (орден покритий золотом 999 проби). Нагорода пам’ятним іменним призом, що є символом статусу Лідера Придніпров’я (статуетка «Кришталевий титан»). Нагорода дипломом лауреата конкурсу «Людина року Придніпров’я». Переможцям конкурсу надається право використовувати звання «Людина року Придніпров’я» в рекламних акціях і представницьких програмах.

Нагородна атрибутика

Офіційна нагорода Орденський знак та орденська книжка

Дивитися все
Оргкомітет

Александров Александр

Директор ПРФПП

Дивитися все
Публікації в ЗМІ

10-я юбилейная церемония награждения

Дивитися все